Shadow
Slider

 


 

  

 

Istnieje możliwość dofinansowania w 80% ze środków unijnych !!*
*Na kursy dla kierowców zawodowych.
 
 
 

W Szkole Nauki Jazdy „TOM” w Kielcach już od 1995 r. dbamy o to, by przyszli kierowcy samochodów osobowych, ciężarówek czy motocykli byli doskonale przygotowani do bezpiecznego prowadzenia pojazdów na drogach.

 
  • Kwalifikacja wstępna i przyśpieszona,
  • Szkolenia okresowe,
  • Doświadczeni instruktorzy
  • Wysoka zdawalność potwierdzona rankingami UM Kielce

 

By jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów, jako instruktorzy techniki jazdy zadbaliśmy także o przygotowanie pedagogiczne, które bezpośrednio wpływa na wysoką jakość realizowanych u nas kursów. Organizowane przez nas szkolenia kierowców przekładają się na wysoki procent zdanych egzaminów we wszystkich kategoriach prawa jazdy, co potwierdzają rankingi UM Kielce.


  

 

 

  

 


 

 

 

Kursy prawa jazdy kat. AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D.

W Szkole Nauki Jazdy „TOM” w Kielcach organizujemy wszelkiego rodzaju kursy prawa jazdy. Nasi świetnie przygotowani instruktorzy przeprowadzą Cię przez kurs od początku do końca w sposób profesjonalny i przede wszystkim bezstresowy.

Korzystamy z własnej, nowoczesnej bazy samochodowej. Szkolenia kierowców przeprowadzamy na własnych motocyklach, samochodach osobowych, ciągniku siodłowym z naczepą dwuosiową na kat. C+E czy samochodach ciężarowych. W razie potrzeby umożliwiamy przeprowadzenie jazd doszkalających do każdej kategorii prawa jazdy.

Kwalifikacja wstepna i przyspieszona

Kwalifikacja wstepna i przyspieszona

Kierowcom zawodowym umożliwiamy przebycie kursów kwalifikacji wstępnej, kwalifikacji wstępnej przyspieszonej, kwalifikacji wstępnej uzupełniającej oraz kwalifikacji wstępnej uzupełniającej przyspieszonej. Zmieniające się rozporządzenia w ustawach o transporcie drogowym obligują kierowców zawodowych do realizacji dodatkowych kursów w zależności od kategorii prawa jazdy.
Szkolenia okresowe

Szkolenia okresowe

Szkolenie okresowe jest obowiązkowe i dotyczy zawodowych kierowców, którzy posiadają prawo jazdy kat. C lub D. W naszej szkole jazdy w Kielcach organizujemy tego typu szkolenia, które są obowiązkowe i zostały wprowadzone z dyrektywy 2003/59/WE Parlamentu Europejskiego. Dyrektywa obliguje każdego kierowcę do przebycia kursu raz na 5 lat.
Wysoka Zdawalnosc

Wysoka Zdawalnosc

Wysoka zdawalność potwierdzona rankingami UM Kielce Stała, doświadczona kadra instruktorów z przygotowaniem merytorycznym i pedagogicznym umiejętnie prowadzi kursy. Gwarantuje pełne wsparcie i opiekę, co w rezultacie prowadzi naszych kursantów do uzyskania prawa jazdy. Nasze osiągnięcia potwierdzają rankingi UM w Kielcach.
Instruktorzy

Instruktorzy

Nowoczesna i doskonale utrzymana flota pojazdów jest bardzo ważna podczas realizowanych kursów. Jednak bez doświadczonych, profesjonalnych i przyjaznych instruktorów, kurs prawa jazdy nie prowadziłby tak skutecznie do pozytywnego zdawania egzaminów.
Kursy

Kursy

To co dla nas najważniejsze to spokój, który odczuwają nasi kursanci podczas trwania szkolenia. Merytoryczne podejście nie wystarczy do tego, by doskonale przygotować przyszłych kierowców. My dajemy coś więcej – opanowanie, pedagogiczne podejście oraz umiejętności.